Rezervácie na 033/640 31 77, rezervacie@mlyn108.sk

Mlyn 108 Restaurant

„Chceme aby všetci hostia od nás odchádzali s úsmevom na tvári a s pocitom práve prežitého kulinárskeho zážitku. Vtedy je naša misia splnená. A to je úlohou nás všetkých, celého teamu. Chceme aby sa hostia usmievali už od prvého momentu ako prekročia náš prah a cítili sa ako doma"

Otto Chrapčiak

O nás

Naša reštaurácia sa nachádza v budove zrekonštruovaného vodného mlynu zo 16. storočia. Mlyn 108 je situovaný v rezidenčnej časti mesta Modra na Dolnej ulici č. 108. Z vonku nenápadný žltý dom s veľkou drevenou zelenou bránou pozýva každého na prekvapenie.

Spojením malých detailov sme pre našich hostí vytvorili harmóniu medzi prostredím a kuchyňou. Je pre nás dôležité aby sa hostia u nás cítili príjemne a hneď od prvého momentu sa usmievali. Chceme robiť ľudí šťastnými a poskytnúť im pozitívny a jedinečný zážitok.

Veľká záhrada s parkovou úpravou a bio kúpacím jazierkom je miesto, kde chceme aby naši hostia zabudli na uponáhľaný svet, oddýchli si a začali si užívať.

Bijúce srdce mlynu sa v súčasnosti presunulo do kuchyne a nachádza sa hneď pri vchode do reštaurácie. Do kuchyne máme vždy dvere otvorené a všetci sú v nej vítaní. Každý hosť sa môže nechať inšpirovať a pozorovať kuchárov pri práci.

Kuchyni a priestoru reštaurácie dominujú rovnaké materiály - drevo a kameň. Interiér a design reštaurácie sme starostlivo pripravili tak aby dopĺňal myšlienku kuchyne a poskytoval jedinečnú atmosféru, ktorá vyžaruje osobitosť, charakter a vyvoláva pozitívne emócie.

Pôvodný mlynský prevodový mechanizmus, veľa historických detailov, pozorne vybrané dekorácie a inventár dopĺňajú a vyzdvihujú pôvodného ducha budovy. Naším cieľom bolo vytvoriť intenzívny, príjemný teplý pocit domova aby čas strávený u nás nebol len o naplnení potreby najesť sa, ale bol pre každého nezabudnuteľným zážitkom. A je len na hosťovi koľko času sa rozhodne u nás stráviť a koľko toho chce vyskúšať.

Nechajte sa vtiahnuť do nášho sveta čarovných chutí a vôní plného vášne a lásky k našej profesii.


Save to foursquare